portfolio

SESJA SENSUALNA I BUDUAROWA  

 

 

Fotografia sensualna i buduarowa jest doskonałym pomysłem na prezent od narzeczonej dla przyszłego męża lub  z okazji zbliżającego się rocznicy ślubu, choć ja zdecydowanie polecam na prezent dla siebie samej, jako odkrycie atutów swojego ciała w bezpiecznej przestrzeni pod okiem doświadczonego, w tej kwestii fotografa, po to żeby mieć pamiątkę, uczcić czterdzieste (lub więcej! bo czemu nie?) urodziny lub poczuć się niezwykle kobieco!

 

Sesja i obróbka zdjęć to tylko część procesu, cała praca na głębszym poziomie dzieje się między fotografem i modelką.

Z mojej sesji wyjedziecie pewne siebie ultrakobiece. Nie ma innej opcji! Mam swoje sposoby na to ;)

Lata doświadczeń pracy z ciałem pomaga mi pokierować Wami tak, że będziecie wyglądały  bosko <3 i jak doświadczone modelki. Zakwasy Wam gwarantuję :)

 

Ta sesja ma na celu pozbawiać Ciebie kompleksów i w bardzo starannie wybranym wnętrzu studia fotograficznego uwydatnić Twoje atuty poprzez uwodzicielskie pozy, detale działające na wyobraźnię.

 

 

Nieodzownymi atrybutami sesji buduarowej są pończochy szpilki, koronkowa bielizna, kwiaty… Koncepcję sesji konsultujemy wcześniej. Na miejscu czekać na Ciebie będę z głową pełną pomysłów oraz poczuciem humoru, wszystko po to, żebyś poczuła się komfortowo i żebyśmy stworzyły coś niezwykle kobiecego.

 

Sesja kobieca- delikatne portrety oraz zdjęcia całej sylwetki na pięknym plenerowym tle lub w studio. Eksponują piękno kobiety. Modelka ubrana jest w to w czym czuje się najlepiej, może być sweter, a może być sukienka lub bluzka odsłaniająca ramię czy ramiączko od stanika.

 

Sesja sensualna- jest rodzajem sesji kobiecej, gdzie modelka pozuje w bieliźnie (ale spokojnie zaczynamy od delikatnych portretów :), fokus jest na spojrzeniu kobiety, emocjach, ciało i szczegóły są lekko rozmyte.

 

Sesja buduarowa- jest rodzajem sesji kobiecej, gdzie modelka pozuje w bieliźnie lub nago (najczęściej ukryta nagość, zakryta częściowo np. prześcieradłem). Focus jest zarówno na spojrzeniu kobiety jak i na jej ciele.

 

Zdjęcia z różnej tematyki sesji kobiecej do fotografii buduarowej

Fotografia Sensualna

Portfolio

INSTYTUT DOBRYCH WSPOMNIEŃ

Anna Kruk

ul. Chabrowa 33/2

83-010 STRASZYN

tel. 504-605-043

Straszyn (Trójmiasto)

 kontakt@instytutdobrychwspomnien.pl